Mūsų 
istorija

Studija veikia nuo 2001 metų.
Vadovaujantis įstatais, studijoje teikiamos mokymo ir interjero dizaino paslaugos.
Rengiami mokymai akademinių meno dalykų srityse: piešimo, tapybos, kompozicijos.
Atliekami meniniai interjero apdailos darbai: sieninė tapyba ir dekoravimas.
Meninių interjero akcentų kūrimas.
Projektiniai interjero dizaino sprendimai ir konsultacijos.
Apdailos darbų organizavimas, vykdymas ir priežiūra.

Peržiūrėkite darbus

Įdomi informacija

Akademinės studijos pagrindinį kursą sudaro: piešimas, tapyba, kompozicija. Nuotoliniuose kursuose mokome tik akademinio piešimo. Išklausius visus tris dalykus ir sukaupus ne mažiau 70 procentų kiekvieno dalyko programinių darbų aplanką, išduodami baigimo pažymėjimai. Klausytojams, pasirinkusiems vieną ar du pagrindinio kurso dalykus ir sukaupusiems ne mažiau 50 procentų kiekvieno programinio dalyko darbų aplanką, išduodama pažyma. Kursuose yra parengtos mokymo programos pagal kurias klausytojams padedame pasiruošti stojamiesiems egzaminams ir sukaupti reikiamą darbų aplanką į specialybes susijusias su menais. Saviraiškos ugdymui taip pat lanksčiai taikomos programos pagal kiekvieno asmeninių gebėjimų lygį. Vykdomi ir laisvo pobūdžio konsultaciniai kursai pagal individualius pageidavimus (ne pagal iš anksto parengtas programas). Pvz.: laisvų kūrybinių darbų atlikimas studijoje su lektoriaus pagalba.

Visais atvejai pirmo užsiėmimo metu atliekamas bandomasis darbas gebėjimų lygiui nustatyti. Kursai vedami mažose 4 – 8 žmonių grupėse ir individualiai – 1-2 žmonės. Akademinės val. kaina grupėse – 5,00 Eur. Individualių užsiėmimų – 8,00 Eur (1 žm.), 6,00 Eur. (2 žm.) Kontaktinis grupių papildymas vyksta ištisus mokslo metus nuo rugsėjo iki liepos mėnesio. Registruotis galima ir vasaros atostogų metu. Grupės formuojamos įvairaus amžiaus: vaikų nuo 12 m., jaunimo, suaugusiųjų ir senjorų. Vaikai nuo 9 iki 12 m. priimami tik individualiam mokymui.

Kviečiame visus norinčius lankyti piešimo, tapybos, kompozicijos užsiėmimus. Užsiėmimai vyksta po 3 – 4 akademines valandas, grupėse ir po 2 – 4 akademines valandas individualiai 4 kartus per mėnesį ir daugiau pagal kiekvieno poreikius ir galimybes. Vykdomi ir specialūs užsakomieji kursai pagal dovanų čekius. (žr. dovanų čekis)